Правила та Умови
Правила та Умови

Parimatch. Заряджені перемагати!


Як отримати бонус:


1. Пройди реєстрацію

2. Поповни рахунок на суму від 100 грн одним платежем

3. Отримай фрібет на суму 300 грн

4. Використай фрібет на ставки на спортПРАВИЛА ТА УМОВИ

ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «БОНУС ДО ПОПОВНЕННЯ»1. Організатором та виконавцем акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «ПАРІМАТЧ».

2. Акція діє з 05.09.2021 р. 14.00 (GMT +3) та до дати прийняття рішення Організатором про її припинення.

3. Учасниками даної акції (особи, які можуть отримати персональну пропозицію) можуть бути гравці, які повністю завершили реєстрацію на сайті pm.ua з дати початку дії акції.

4. Умови отримання та використання бонусу (персональної пропозиції) за акцією «Бонус до поповнення»:

4.1. Для використання бонусу необхідно протягом 7 днів з моменту появи персональної пропозиції FreeBet ставки у відповідному розділі особистого рахунку поповнити ігровий рахунок від 100 UAH одним платежем. Після цього необхідно включити FreeBet в купоні при формуванні ставки.

Щоб скористатися Freebet потрібно завершити реєстрацію пройшовши процедуру верифікації.

4.2. FreeBet — сума, доступна для розміщення ставки, надана Організатором. У разі виграшу FreeBet, клієнт отримує тільки суму виграшу (без суми ставки).

Наприклад: FreeBet 300 UAH, коефіцієнт ставки: 1.8. У разі виграшу на рахунок клієнта зараховується 240 UAH (300 UAH * 1.8 = 540 UAH, 540 UAH – 300 UAH = 240 UAH).

4.3. Бонус зараховується на рахунок гравця впродовж 72 годин з моменту депозиту у вигляді FreeBet ставки в розмірі 300 UAH.

4.4. Скористатися бонусом можна впродовж 7 днів з моменту здійснення депозиту.

4.5. Бонус доступний тільки для участі в букмекерських парі на подію будь-якого виду спорту із встановленим коефіцієнтом події, не менше 1.5. та має бути здійснена на всю суму однією ставкою.

4.6. Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.

5. Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім'ю, квартиру, комп'ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи), Організатор анулює бонус і належні на нього виграші. У разі реєстрації іншого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.

6. Організатор залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними, та відповідно до загальних Правил, розміщених на сайті Організатора. У спірних ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб Компанії є остаточним.

7. Інформування про правила акції та зміни до них здійснюють на веб-сайті pm.ua.

8. Правила акції можуть бути змінені та/або доповнені протягом усього періоду проведення акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх оприлюднення на сайті, якщо інше не буде спеціально визначено змінами/доповненнями до правил. Якщо гравець продовжує брати участь в акції після внесення змін до правил, його вважають таким, що прийняв ці зміни до правил.

9. Якщо з будь-яких причин, що не залежать від організатора акції акція не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані виходом з ладу сайту внаслідок дії шкідливих програм, несправностями у мережі зв’язку, несанкціонованим втручанням в роботу веб-сайту акції, технічними несправностями сайту або з будь-якої іншої причини, яка знаходиться поза межами контролю організатора та яка впливає на виконання, безпеку, достовірність визначення результатів та/або належне проведення акції, організатор може на свій власний розсуд скасувати, анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення акції, або ж визнати недійсним в рамках Акції будь-які реєстрації, проведені транзакції тощо.